Хуманитарна акција „Слатки пакетић“

ученика млађих разреда

06paketicmУ оквиру Новогодишње недеље, Тим за маркетинг школе и Стручно веће млађих разреда организовало је хуманитарну акцију „Слатки пакетић“ намењену деци која ће Нову годину дочекати на одељењу педијатрије Клиничко болничког центра у Крагујевцу.

У акцији је сакупљено 7 015 дин. за воће и слаткише, док су ученици направили новогодишње честитке.

Заједно са чланицама Кола српских сестара пакетиће су уручили ученици трећег разреда, Јована Симовић и Филип Милановић, у среду 26. децембара 2012. године.

Том приликом је договорена сарадња са директором одељења педијатрије и председницом Кола српских сестара, за будуће хуманитарне акције у којима ће учествовати и наша школа.

Акцију је помогла и цвећара „Оаза“ која је на маштовит начин упаковала поклоне, док је медијску подршку пружила РТК.

Координатор Тима за маркетинг
Наташа Миловановић