Сарадња са родитељима 2018

Детаљи

Сарадња са родитељама

parent20teacher20conference

Ред. број Име и презиме наставника Предмет који предаје Дан

Време

(школски час)

1. Марко Глишић Српски језик четвртак 4. час
Грађанско васпитање
2. Ивана Видановић Српски језик Горња Сабанта велики одмор
3. Весна Делибашић Српски језик уторак 4. час
4. Милена Гавриловић Славковић Српски језик петак 5. час
Слободне активности
5. Татјана Ивановић Српски језик четвртак 3. час
6. Слободанка Дробњак Енглески језик четвртак 5. час
7. Марија Миленковић Енглески језик Горња Сабанта велики одмор
Грађанско васпитање
8. Ана Курандић Енглескијезик уторак 2. час
Немачки језик
9. Сања Танасијевић Енглески језик Горња Сабанта велики одмор
10. Катарина Вујновић Енглескијезик петак 3. час
11. Марија Антић Француски језик среда 4. час
12. Лепосава Дамјановић Немачки језик уторак 2. час
13. Драган Ђорђевић Ликовна култура петак 4. час
14. Иванка Дукић Ликовна култура уторак 2. час
15. Весна Милетић Музичка култура среда 6. час
16. Јелена Маглешева Музичка култура среда 3. час
17. Ксенија Ђорђевић Географија среда 2. час
18. Мирјана Симић Географија среда 4. час
19. Гордана Лекић Историја среда 5. час
20. Елизабета Миловић Историја петак 2. час
Географија
21. Виолета Мишић Физика петак 7. час
22. Миле Станић Физика уторак 2. час
23. Оливера Илић Математика уторак 3. час
Информатика и рачунарство
24. Оливера Дамњановић Математика понедељак 1. час
Информатика и рачунарство
25. Стевка Соколовић Математика понедељак 2. час
26. Милица Митровић Математика четвртак 4. час
27. Слађана Радисављевић Математика Горња Сабанта велики одмор
Слободне активности
298. Марија Андоновић Радојевић Информатика и рачунарство среда 3. час
29. Миланка Марић Биологија четвртак 5. час
30. Снежана Сретеновић Вукадиновић Биологија среда 2. час
31. Светлана Матић Хемија среда 1. час
32. Снежана Танасковић Техничко и информатичко образовање петак 4. час
33. Снежана Дакић Техничко и информатичко образовање среда 4. час
34. Веселин Николић Техничко и информатичко образовање среда 7. час
35. Марина Гавриловић Физичко васпитање петак 2. час
Изабрани спорт
36. Љиљана Ракић Физичко васпитање петак 5. час
Изабрани спорт
37. Снежана Стефановић Изабрани спорт уторак 3. час
38. Бранко Крсмановић Физичко васпитање четвртак 3. час
39. Слободан Васиљевић Физичко васпитање

Горња Сабанта

уторак

велики одмор

3. час

Изабрани спорт
Шах
Грађанско васпитање
40. Андреја Живановић Верска настава понедељак 4. час

 

   
© 2016 Основна школа "Светозар Марковић" Крагујевац