Штампа

 

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КУЛТУРА ИЗРАЖАВАЊА 2012/2013.

 

 ПЕТИ РАЗРЕД


редни бр. Име и презиме Школа Место Разред Број поена
38 Милица Урошевић ОШ „Станислав Сремчевић" Крагујевац 5 19
79 Сaрa Дрoбњaк ОШ „Светозар Марковић"  Крагујевац 5 19
86 Софија Арсић ОШ „Живко Томић“ Доња Шаторња 5 19
24 Александра Лаловић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 5 18
84 Андријана Михаиловић ОШ „Трећи крагујевачки батаљон" Крагујевац 5 18
80 Анђела Радуловић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 5 18
52 Ивана Ћелић ОШ „Трећи крагујевачки батаљон" Крагујевац 5 18
65 Лазар Илић ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава 5 18
71 Мина Васовић   ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 5 18
72 Миња Миловановић ОШ „Радоје Домановић" Крагујевац 5 18
40 Нађа Миладиновић  ОШ „Вук Караџић" Крагујевац 5 18
96 Дaницa Mилићeвић  ОШ „Ђура Јакшић" Крагујевац 5 17
95 Душан Филиповић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 5 17
44 Зорана Јоксимовић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 5 17
13 Јована Плећковић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 5 17
94 Милица Јевтић ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава 5 17
41 Сара Бараћ  ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 5 17
26 Тијана Златановић  ОШ „Вук Караџић" Крагујевац 5 17
57 Бојана Алексијевић ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава 5 16
85 Данило Јанковић ОШ „Свети Сава" Крагујевац 5 16
70 Ђорђе Поповић ОШ „Милан Илић Чича“ Аранђеловац 5 16
53 Лука Јанковић ОШ „Станислав Сремчевић" Крагујевац 5 16
42 Милица Јововић ОШ „Радоје Домановић" Крагујевац 5 16
68 Милош  Марковић ОШ „Јован Поповић" Крагујевац 5 16
100 Наталија Симић ОШ „Карађорђе“ Топола 5 16
51 Aндрea Рejмaн ОШ „Светозар Марковић"  Крагујевац 5 15
27 Жељана Гојак ОШ „Мома Станојловић" Крагујевац 5 15
83 Милица Петровић  ОШ „Вук Караџић" Крагујевац 5 15
12 Никола Радић ОШ „Карађорђе„ Рача 5 15
109 Софија Лекић ОШ „Илија Гарашанин“ Аранђеловац 5 15
98 Ана Ранковић ОШ „Станислав Сремчевић" Крагујевац 5 14
43 Бојана Божовић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 5 14
67 Joвaн Ђoрђeвић ОШ „Светозар Марковић"  Крагујевац 5 14
25 Лука Петровић ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава 5 14
56 Маријана Ђокић  OШ „Мирко Јовановић" Крагујевац 5 14
82 Нађа Матуловић  OШ „Мирко Јовановић" Крагујевац 5 14
30 Никола Сибиновић ОШ „Живадинка Дивац" Крагујевац 5 14
66 Сандра Шћеповић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 5 14
1 Сара Протрка ОШ „21. октобар" Крагујевац 5 14
37 Jeлeнa Видaнoвић ОШ „Светозар Марковић"  Крагујевац 5 13
69 Милица Маринковић ОШ „Милоје Симовић" Крагујевац 5 13
58 Нађа Милентијевић ОШ „Свети Сава“ Баточина 5 13
93 Taрa Рaнкoвић ОШ „Светозар Марковић"  Крагујевац 5 13
81 Кристина Миљојковић  ОШ „Свети Сава“ Баточина 5 12
97 Ана Кечић  ОШ „Мома Станојловић" Крагујевац 5 11
29 Богдан Митровић ОШ „Свети Сава“ Баточина 5 11
28 Милена Влајић ОШ „Рада Шубакић“ Гружа 5 11
23 Пaвлe Пeтрoвић ОШ „Светозар Марковић"  Крагујевац 5 11
99 Александра Јанкоски ОШ „Светозар Марковић“ Лапово 5 0
39 Ивана Стојановић ОШ „Светозар Марковић“ Лапово 5 0
55 Лука Прешић ОШ „Светозар Марковић“ Лапово 5 0
54 Милан Недељковић ОШ „Карађорђе“ Топола 5 0

 

ШЕСТИ РАЗРЕД


редни бр. Име и презиме Школа Место Разред Број поена
73 Милица Митровић ОШ „Карађорђе“ Топола 6 20
75 Аница Живановић ОШ „Трећи крагујевачки батаљон" Крагујевац 6 19
89 Maркo Кoвaчeвић ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 6 19
103 Урош Петровић  OШ „Мирко Јовановић" Крагујевац 6 19
17 Александра Симић ОШ „Живадинка Дивац" Крагујевац 6 18
62 Вељко Јеленковић ОШ „Мома Станојловић" Крагујевац 6 18
5 Дуњa Прoкић ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 6 18
33 Марија Јовановић ОШ „Први српски устанак“ Аранђеловац 6 18
45 Марија Радојковић ОШ „Илија Гарашанин“ Аранђеловац 6 18
4 Мина Николић  ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 6 18
90 Наталија Росић ОШ „Милан Илић Чича“ Аранђеловац 6 18
3 Никола Фришчић ОШ „Радоје Домановић" Крагујевац 6 18
102 Славица Митровић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 6 18
60 Тамара Илић ОШ „Рада Шубакић“ Гружа 6 18
61 Александар Јовановић ОШ „Живадинка Дивац" Крагујевац 6 17
88 Ања Спасовска ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава 6 17
31 Дaвид Кoрдик ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 6 17
101 Емилија Стојановић ОШ „Светозар Марковић" Лапово 6 17
32 Јована Царевић  ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 6 17
34 Никола Божовић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 6 17
59 Николина Шкорић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 6 17
2 Анђелија Несторовић ОШ „Вук Караџић“ Аранђеловац 6 16
46 Аница Луковић ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава 6 16
47 Магдалена Радовановић  OШ „Мирко Јовановић" Крагујевац 6 16
87 Ивана Драговић ОШ „Радоје Домановић" Крагујевац 6 15
48 Милица Исаиловић ОШ „Трећи крагујевачки батаљон" Крагујевац 6 15
74 Александар Јовановић ОШ „Станислав Сремчевић" Крагујевац 6 14
14 Жарко Бабић ОШ „Милан Илић Чича“ Аранђеловац 6 14
104 Јована Јовановић  ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 6 14
108 Урош Радуловић ОШ „Светолик Ранковић“ Аранђеловац 6 13
15 Далибор Поповић ОШ „Свети Сава“ Баточина 6 11
76 Марко Митић ОШ „Карађорђе“ Топола 6 8
16 Ирена Јовановић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 6 7

 

СЕДМИ РАЗРЕД


редни бр. Име и презиме Школа Место Разред Број поена
21 Александра Матић ОШ „ Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 7 19
22 Душица Алексић ОШ „Живко Томић“ Доња Шаторња 7 18
20 Ивa Пeтрoвић ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 7 18
105 Катарина Кандић ОШ „Радоје Домановић" Крагујевац 7 18
6 Тамара Тубић ОШ „Јован Попопвић" Крагујевац 7 18
19 Ленка Јовичић ОШ „Радоје Домановић" Крагујевац 7 17
7 Славица Гаљак  ОШ „Вук Караџић" Крагујевац 7 17
10 Андријана Витошевић  ОШ „Мирко Јовановић" Крагујевац 7 15
63 Катарина Ђорђевић ОШ „Прота Стеван Поповић" Крагујевац 7 15
77 Урош Димитријевић  ОШ „Мирко Јовановић" Крагујевац 7 15
9 Ива Бузић ОШ „Станислав Сремчевић" Крагујевац 7 14
49 Ана Максимовић ОШ „Живадинка Дивац" Крагујевац 7 13
91 Ивана Обрадовић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 7 12
18 Милена Вујичић ОШ „Јован Попопвић" Крагујевац 7 12
35 Невена Јовановић ОШ „Свети Сава“ Баре 7 11
8 Тања Шапић ОШ „Свети Сава“ Баре 7 11

 

ОСМИ РАЗРЕД


редни бр. Име и презиме Школа Место Разред Број поена
107 Митранић Ружица ОШ „Милан Илић Чича“ Аранђеловац 8 19
50 Елена Ђорђевић ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 8 18
11 Нaдa Уштeвић ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 8 18
92 Исидора Видојевић ОШ „Свети Сава“ Аранђеловац 8 17
106 Кристина Живковић ОШ „Свети Сава“ Баточина 8 17
64 Софија Миленковић ОШ „Вук Караџић“ Кнић 8 17
36 Анђела Ђокић ОШ „Живко Томић“ Доња Шаторња 8 15
110 Теодора Бабић ОШ „Милан Илић Чича“ Аранђеловац 8 15
78 Никoлинa Стaнишић ОШ „Светозар Марковић" Крагујевац 8 14

 

Овде можете преузети листе у пдф формату.