mali grb kolorni

   

Ко је на мрежи: 101 гостију и нема пријављених чланова

   
Број прегледа чланака
1449139
   

CESTITKA0218

   

Извештај са школског такмичења из биологије 2013/2014

Детаљи

Извештај са школског такмичења из биологије

Основна школа „Светозар Марковић“

Bee4

Школско такмичење из биологије одржано је у четвртак 20. фебруара 2014. године у Основној школи „Светозар Марковић“. На такмичењу је учествовало укупно 87 ученика петог, шестог, седмог и осмог разреда.

Такмичење је одржано у просторијама школе. Организатори такмичења су професори биологије.

Општи пласман ученика:

  • од 100-91 бода – прво место
  • од 90-81 бода – друго место
  • од 80-71 бода – треће место

На општинско такмичење су се пласирали следећи ученици:

 

ПЕТИ РАЗРЕД

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БОДОВИ

НАСТАВНИК

1. МагдаленаИлић 5-4

99

I

Милена Сарић / Миланка Марић

2. Ана Тодоровић  5-1

96

I

Милена Сарић / Миланка Марић

3. Војин Миловић 5-2

96

I

Милена Сарић / Миланка Марић

4. Ана Јовановић  5-5

96

I

Милена Сарић / Миланка Марић

5. Марта Лазовић 5-1

95

I

Милена Сарић / Миланка Марић

6. Алекса Петровић 5-4

94

I

Милена Сарић / Миланка Марић

7. Богдан Митровић 5-4

94

I

Милена Сарић / Миланка Марић

8. Дане Стојановић 5-2

93

I

Милена Сарић / Миланка Марић

9. Јана Стоиљковић 5-5

93

I

Милена Сарић / Миланка Марић

10. Ања Стевић 5-4

90

II

Милена Сарић / Миланка Марић

11.Анђела Пејковић 5-1

89

II

Милена Сарић / Миланка Марић

12. Јована Мишковић 5-4

89

II

Милена Сарић / Миланка Марић

13. Лука Тодоровић 5-4

88

II

Милена Сарић / Миланка Марић

14. Лука Милојевић 5-5

86

II

Милена Сарић / Миланка Марић

15. Јана Недељкоивћ 5-2

84

II

Милена Сарић / Миланка Марић

16. Анђела Мијатовић 5-3

84

II

Милена Сарић / Миланка Марић

17. Данијела Радивојевић 5-3

81

II

Милена Сарић / Миланка Марић

18. Елена Стаматовић 5-3

80

III

Милена Сарић / Миланка Марић

19. Нина Павловић 5-1

78

III

Милена Сарић / Миланка Марић

20. Милица Димитијевић 5-2

76

III

Милена Сарић / Миланка Марић

21.Моника Топлаловић 5-4

75

III

Милена Сарић / Миланка Марић

22. Михајло Николић 5-2

69

Милена Сарић / Миланка Марић

23. Александар Стојановић 5-2

66

Милена Сарић / Миланка Марић

24. Давид Степановић 5-1

65

Милена Сарић / Миланка Марић

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БОДОВИ

НАСТАВНИК

1. Јулија Бошковић 6-6

97

I

Снежана Сретеновић Вукадиновић

2. Љубомир Матовић 6-6

97

I

Снежана Сретеновић Вукадиновић

3. Анђела Радојевић 6-3

91

I

Снежана Сретеновић Вукадиновић

4. Милица Магдић 6-1

88

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

5. Катарина Јандрић 6-7

88

II

Ања Срећковић

6. Ена Грубор 6-3

87

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

7. Сара Дробњак 6-2

86

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

8. ИваМарковић 6-3

85

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

9. Јована Динић 6-2

84

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

10. Александра Васиљевић 6-6

84

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

11. Ива Шекуларац 6-2

82

II

Снежана Сретеновић Вукадиновић

12. Мина Радаковић 6-2

78

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

13. Андрија Ћурчић 6-6

77

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

14. Јована Милетић 6-7

77

III

Ања Срећковић

15. Андреја Максимовић 6-3

75

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

16. Лазаревић Лазар 6-5

75

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

17. Ружица Стевић 6-7

75

III

Ања Срећковић

18. Анђела Пантовић 6-2

74

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

19. Нина Аксић 6-1

73

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

20. Ања Минић 6-4

72

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

21. Селена Сабљић 6-4

72

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

22. Стефан Степановић 6-7

70

III

Ања Срећковић

23. Марта Игњатовић 6-6

69

Снежана Сретеновић Вукадиновић

24. Ђорђе Милојевић 6-2

67

Снежана Сретеновић Вукадиновић

25. Вук Станишић 6-5

67

Снежана Сретеновић Вукадиновић

26. Софија Милосављевић 6-6

67

Снежана Сретеновић Вукадиновић

27. Јован Вујновић 6-4

66

Снежана Сретеновић Вукадиновић

28. Лука Миленковић 6-2

65

Снежана Сретеновић Вукадиновић

29. Михајло Пејковић 6-6

65

Снежана Сретеновић Вукадиновић

30. Анита Глишић 6-4

63

Снежана Сретеновић Вукадиновић

31. Душица Ђурић 6-2

62

Снежана Сретеновић Вукадиновић

32. Лука Петровић 6-6

60

Снежана Сретеновић Вукадиновић

33. Тијана Вукововић 6-2

59

Снежана Сретеновић Вукадиновић

34. Марко Банчевић  6-6

58

Снежана Сретеновић Вукадиновић

35. Лазар Димовски 6-6

51

Снежана Сретеновић Вукадиновић

36. Мина Ивановић 6-1

49

Снежана Сретеновић Вукадиновић

37. Теодора Јовановић 6-6

49

Снежана Сретеновић Вукадиновић

38. Милица Јовић 6-7

47

Ања Срећковић

 

СЕДМИ РАЗРЕД

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БОДОВИ

НАСТАВНИК

Марко Ковачевић 7-6    

98

I

Ања Срећковић

Наталија Петровић  7-1   

97

I

Милена Сарић / Миланка Марић

Тамара Чокрев 7-1       

95

I

Милена Сарић / Миланка Марић

Ана Радосављевић 7-2

94

I

Милена Сарић / Миланка Марић

Зорана Јенић 7-6

93

I

Ања Срећковић

Ања Вујовић 7-3       

82

II

Милена Сарић / Миланка Марић

Марко Станишић 7-1 

80

III

Милена Сарић / Миланка Марић

Никола Миловановић 7-6

72

III

Ања Срећковић

Илија Митровић 7-6

58

Ања Срећковић

Вељко Ристић 7-6

56

Ања Срећковић

Никола Радомировић 7-4

49

Милена Сарић / Миланка Марић

 

ОСМИ РАЗРЕД

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БОДОВИ

НАСТАВНИК

1. Михаило Младеновић 8-6  

85

II

Ања Срећковић

2. Катарина Тешић 8-1

79

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

3. Магдалена Биочанин 8-4       

79

III

Снежана Сретеновић Вукадиновић

4. Дуња Рашковић 8-6        

76

III

Ања Срећковић

5.  Дарија Шапић 8-5       

68

Ања Срећковић

6. Алекса Шупић 8-2 

64

Снежана Сретеновић Вукадиновић

7. Александра Гарић 8-5                

63

Ања Срећковић

8. Анастасија Живковић 8-2

62

Снежана Сретеновић Вукадиновић

9. Александра Грбовић 8-4  

57

Снежана Сретеновић Вукадиновић

10. Марта Лишанин 8-6

57

Ања Срећковић

11. Никола Милорадовић 8-7

52

Ања Срећковић

12. Соња Клиндић 8-1

49

Снежана Сретеновић Вукадиновић

13. Марко Милошевић 8-1

47

Снежана Сретеновић Вукадиновић

14. Јован Ивановић 8-1

33

Снежана Сретеновић Вукадиновић

 

Ученицима који су се пласирали на наредни ниво такмичења желимо пуно успеха и наравно да наставе вредно да уче! Захваљујемо се и осталим ученицима што су учествовали на школском такмичењу из биологије. Бићеса пласманом и освојеним I, II или III местом награђани добрим оценама. И они нека вредно уче и даље.

Наставнице:

Снежана Сретеновић Вукадиновић, 
Милена Сарић,
Ања Срећковић и
Миланка Марић (привремено одсутна)

   

Промотивни спот  

 
   

Календар рада  

   

Летопис 2016-2017  

LETOPIS 2016 2017

   

Сарадња са родитељима  

parent20teacher20conference

   

Приручник за родитеље  

1419375043

   

Распоред часова  

rcas

 Распоред часова за школску 2017/2018. годину

   

boravak

   
© 2016 Основна школа "Светозар Марковић" Крагујевац