Календар рада

   

Распоред часова

   
   

plakat za upis

Захтев за упис у први разред можете преузети овде.

   

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

ШКОЛСКЕ 2012/2013. ГОДИНЕ

 

У суботу, 02. 03. 2013. године, одржано је општинско такмичење из математике у просторијама ОШ ''Трећи крагујевачки батаљон''. Нашу школу су представљала 55 ученика од III до VIII разреда и били смо школа са највише такмичара.

 Број освојених награда

награда

број ученика

I награда

4

II награда

8

IIIнаграда

11

похвала

8

УКУПНО

31

  За ученике III разреда ово је и највиши ниво такмичења. Од 45 ученика, од IV до VIII разреда, на окружно такмичење се пласирало њих 26.

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЧЕСТИТАМО НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!

III разред

 

Презиме и име ученика

Учитељ

Награда

1

Томислав Манојловић

Татјана Стојановић

I награда

2

Виктор Лазаревић

Зоран Дамњановић

I I награда

3

Мина Вучићевић

Јасмина Димитријевић

I I I награда

4

Неда Вранић

Зоран Дамњановић

I I I награда

5

Лазар Симић

Јасмина Димитријевић

похвала

6

Алекса Дурутовић

Јасмина Димитријевић

 

7

Тина Мировић

Наташа Миловановић

 

8

Милан Костадиновић

Татјана Стојановић

 

9

Вања Здравковић

Татјана Стојановић

 

10

Марија Радосављевић

Наташа Миловановић

 

 

IV разред

 

Презиме и име ученика

Учитељ

Награда

1

Михајло Вујисић

Горица Димитријевић

I I награда

2

Настасија Босиљчић

Душица Глишић

I I I награда

3

Ана Јовановић

Слађана Ђокић

I I I награда

4

Марта Лазовић

Радмила Јањатовић

I I I награда

5

Ана Тодоровић

Снежана Величковић

похвала

6

Душан Илић

Душица Глишић

похвала

7

Лена Рашевић

Горица Димитријевић

похвала

8

Војкан Матић

Снежана Величковић

 

  

V разред

 

Презиме и име ученика

Наставник

Награда

1

Милица Магдић

Милица Митровић

I I награда

2

Милица Станојевић

Милица Митровић

I I награда

3

Јован Ђорђевић

Милица Митровић

I I I награда

4

Давид Стојановић

Милица Митровић

I I I награда

5

Андреја Максимовић 

Милица Митровић

похвала

6

Лазар Лазаревић 

Слађана Радисављевић

похвала

7

Андреа Јеличић

Милица Митровић

 

8

Љубомир Матовић

Слађана Радисављевић

 

9

Павле Петровић

Милица Митровић

 

10

Богдан Милосављевић

Слађана Радисављевић

 

11

Михајло Пејковић

Слађана Радисављевић

 

12

Вукан Лазић

Милица Митровић

 

13

Ања Минић

Милица Митровић

 

14

Милош Карић

Милица Митровић

 

15

Никола Ратинац

Милица Митровић

 

16

Лазар Станојевић

Милица Митровић

 

 

VI разред

 

Презиме и име ученика

Наставник

Награда

1

Дуња Прокић

Катарина Симић

I награда

2

Матеја Здравковић

Оливера Илић

I награда

3

Марко Ковачевић

Катарина Симић

I награда

4

Марко Станишић

Оливера Илић

I I награда

5

Давид Кордик

Оливера Илић

I I I награда

6

Сара Биочанин

Оливера Илић

I I I награда

7

Наталија Петровић

Оливера Илић

 

8

Никола Миловановић

Катарина Симић

 

9

Ђорђе Мировић

Оливера Илић

 

10

Јана Нешовановић

Оливера Илић

 

11

Урош Милосављевић

Оливера Илић

 

VII разред

 

Презиме и име ученика

Наставник

Награда

1

Илија Милошевић

Оливера Дамњановић

I I I награда

 

VIII разред

 

Презиме и име ученика

Наставник

Награда

1

Ивона Биочанин 

Стевка Соколовић

I I награда

2

Елена Ђорђевић

Стевка Соколовић

I I награда

3

Николина Станишић

Стевка Соколовић

I I награда

4

Јана Вујновић

Стевка Соколовић

I I I награда

5

Богдан Јонтуловић

Стевка Соколовић

похвала

6

Милан Новаковић

Стевка Соколовић

похвала

7

Алекса Петровић

Стевка Соколовић

 

8

Јована Лисичић

Стевка Соколовић

 

9

Дуња Марић

Стевка Соколовић

 

 Стручно веће за математику

Подаци преузети са сајта Друштва математичара Србије – подружница Крагујевац.

http://dmskg.blogspot.com/

   

Електронски дневник  

   

Кутак школског педагога и психолога  

workpic kids in circle

   
© © 2020 Основна школа "Светозар Марковић"